Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Vítejte na stránkách skupiny Jääääär

Bára Mohylová

       

Bára Mohylová

                   

*6. 6. 1990

studentka                                                   

cistra, zpěv

 

Hobby : Hudba, cestování, kultura, vysedávání v čajovně

Co poslouchám : Rock, punk, indies, alternative… The Cure, Foo Fighters, Lucie a Wanastowky, české undergroundové kapelky atd... Je toho, myslím, hodně.

Co čtu : Momentálně čtu zároveň Podivuhodný případ dr. Jekylla a pana Hyda a Svět podle Garpa. Jinak srdcovka je Tracyho tygr.

Na co se koukám : Seriály – Simpsonovi, Friends, Dr. House… Jinak u mě bodují filmy Tima Burtona a pak klasika - Forrest Gump, Muž na Měsíci, Truman Show, Přelet nad kukaččím hnízdem... a taky nízkorozpočtové filmy. A odebírám Premiere, takže se vyznám!

Co ráda jím : Já jsem zmlsaná, ale když jím, tak hodně a hrozně ráda. Když budete chodit na koncerty, určitě mě s něčím dobrým v ruce uvidíte. To je skoro jistota. :-)

Co ráda piju : Snad všechno kromě kofoly a piva.

 

Bára Mohylová

* 6. 6. 1990

student  

citter, vocal

 

Hobbies : Music, travelling, culture, sitting in the teahouse.

What do I listen to : Rock, punk, indies, alternative…The Cure, Foo Fighters, first CDs from Robbie Wiliamse J, Lucie and Wanastowky, Czech underground groups etc… 

What do I read : From the well-known books it is Tracy´s Tiger or The Hichhiker´s Guide to the Galaxy.

What do I watch : Serials – The Simpsons, Friends, Dr. House…I like films form Tim Burton a then the classic – Forrest Gump, Man on the Moon, Truman Show, One Flew Over the Cuckoo´s Nest…and I read Premiere, so I have the overview ! J

What do I eat : I am fastidious, but when I am eating, then I am eating a lot! And I am really enjoying it. If you want to see me eating, then visit our concert.

What do I drink : Almost everything, except beer and kofola.

 

Bára Mohylová

* 6. 6. 1990

Studentin 

Cistra, Gesang

 

Hobbys : Musik, Reisen, Kultur, Gehen in die Teestube.

Was höre ich : Rock, Punk, Indies, Alternative…The Cure, Foo Fighters, die ersten CDs von Robbie Wiliamse J, Lucie und Wanastowky, Tschechische Underground-Gruppen etc…

Was lese ich : Aus den bekannten Büchern mag ich Tracy´s Tiger, oder Per Anhalter durch die Galaxis

Was schaue ich mir an : Serien – The Simpsons, Friends, Dr. House…Sonst punkten bei mir Filme von Tim Burton und dann die Klassik – Forrest Gump, Man on the Moon, Truman Show, Einer flog über das Kuckucksnest…und ich lese Premiere, also ich kenne mich aus ! J    

Was esse ich : Ich bin sehr naschhaft, aber wenn ich esse, dann viel und gerne. Wenn Sie sehen wollen, wie ich esse, dann müssen Sie unsere Konzerte besuchen!  

Was trinke ich : Fast alles, außer Bier und Kofola.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist