Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Vítejte na stránkách skupiny Jääääär

Michal Stránský

 

Michal Stránský                                                          

                                                                       

*1. 5. 1989

student 

dudy, flétny, gemshorn, šalmaj, zpěv                          

 

Hobby : Rád cestuju, vandruju a sportuju, taky chodím do čajovny, i když teď už bohužel ne tak často. A samozřejmě mě baví muzika.

Co poslouchám : Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Čechomor, Hradišťan, Mig 21, Gothart…

Co čtu : K mým oblíbeným knihám patří Tři muži ve člunu, Bílá kniha o kauze Adam Juráček, nebo Kronika ohlášené smrti. Líbí se mi i knihy Slavenky Drakulič.

Na co se koukám : Ze seriálů jsou to Přátelé a Simpsonovi, filmy např. od Svěráka a Hřebejka, nebo taky od Dennise Gansela.

Co rád jím : Jím skoro všechno a rád J

Co rád piju : Čaje (Tuarég, Karakalpacký), kofolu, taky slovinskou medovinu a bylinné likéry (samozřejmě v rozumném množství J) a v zimě svařák na zahřátí.  

 

Michal Stránský

* 1. 5. 1989

student 

backpipes, recorders, gemshorn, shawm, vocal

 

Hobbies : I like travelling, hiking, sport and I also go to the teahouse, however now I cannot go there as much as earlier, unfortunately. And music, of course.

What do I listen to : Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Čechomor, Hradišťan, Mig 21, Gothart…

What do I read : My favourite books are Three Men in a Boat, White Book about the Cause Adam Juráček, or Chronicle of a Death Foretold. I also like the books from Slavenka Drakulič.

What do I watch : The serials The Simpsons and Friends, films e. g. from Svěrák, Hřebejk, or Dennis Gansel.

What do I eat : I eat almost everything and with pleasure J

What do I drink : Teas (Tuareg, Karakalpak), kofola, also Slovene honey brandy and herbal liqueurs (in small shots, of course J) and in the winter I drink mull to warm up.

 

Michal Stránský

* 1. 5. 1989

student 

Dudelsack, Flöten, Gemshorn, Schalmei, Gesang

 

Hobbys : Ich mag Reisen, Wandern und Sport, ich gehe auch mal in die Teestube, obwohl jetzt leider nicht mehr so oft, wie früher. Und ich mag Musik, natürlich.

Was höre ich : Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Čechomor, Hradišťan, Mig 21, Gothart…

Was lese ich : Zu meinen Lieblingsbüchern gehören Drei Mann in einem Boot, Das weiße Buch über die Causa Adam Juráček oder Chronik eines angekündigten Todes. Außerdem gefallen mir auch die Bücher von Slavenka Drakulič.

Was schaue ich mir an :  Die Serien The Simpsons und Friends, Filme z. B. von Svěrák und Hřebejk und ebenfalls von Dennis Gansel.  

Was esse ich : Ich esse fast alles und gerne J

Was trinke ich : Tees (Tuareg, karakalpakischen), Kofola, auch slowenischen Honiglikör und Kräuterliköre (in kleinen Mengen, natürlich J) und im Winter trinke ich Glühwein, um sich zu erwärmen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist